Bohaterowie

May Marie Dowell.-20l. May, a właściwie Mayeline, jest fotomodelką. Pracowała dla wielu marek, od Valentino, do Dolce&Gabbana. Kocha swoją pracę! Jest czystej krwi Amerykanką, pochodzi z Long Beach. Ma młodszą siostrę Destiny, która ma 18 lat. May jest, bezduszną kreaturą, jeśli chodzi o facetów. Znajduje sobie faceta, na jedną noc, żeby odegrać się na swoim byłym, który wielokrotnie ją zdradzał. Nie wierzy w miłość i nie ufa facetom. Boi się związków. Po prostu unika zobowiązań. Pochodzi z dosyć zamężnej rodziny, bowiem jej matka również była modelką, a tata jest znany, pod względem funduszy. Ma kilka hoteli postawionych w Long Beach.
Cara Bright.-20l. Cara jest bardzo podobna do May. Obie kochają imprezy i bawią się do białego rana. Szalone, zabawne i zawsze uśmiechnięte dziewczyny, to najlepsze przyjaciółki pod słońcem! Cara pracuje w Starbucksie i sama mieszka w Londynie. Pochodzi z Birmingham, postanowiła się usamodzielnić dlatego trafiła do Londynu. Ma tylko matkę i starszego brata.

Harry Styles.-19l Wyobrażacie sobie, męską wersje May. Właśnie ją widzicie. On ma w tym, trochę inny interes. Po prostu, wie, że coś takie jak miłość nie istnieje i woli cieszyć się młodością. Każedej nocy sypia z inną dziewczyną i nie zależy mu, na jej uczuciach. Nie zważa na to, jak ona się czuje.Destiny Ann Dowell.-18l Des, natomiast podbija Stany. Chodzi na wybiegach mody i próbuje dorównać Kate Moss. Wie, że to jest ciężka praca, ale bardzo to kocha. Jest miłą i zawsze gotową pomóc dziewczyną. Ze swoją siostrą, są jak przyjaciółki, a rozłąka wcale tego nie zmieniła. Destiny, jest zawsze otwarta i śmiała, na nowe znajomości. Kocha czytać i sama próbuje, tworzyć własne dzieła.
Alicia Dowell-40l. Już dawno znikły blaski fleszów, czerwony dywany i piękne wieczorowe kreacje. Teraz skończyło się jej pięć minut i nadeszło show, na jej dwie córki. Kocha je całym życiem Dobrze wspomina tamte czasy, ale teraz jest jej, o wiele lepiej. Lubi spędzać, czas w ogrodzie czytając, jakieś romansidło. Lubi, kiedy mąż wraca z pracy  i całuje ją w czoło. Jest najszczęśliwszą kobietą, na świecie.Robert Dowell.-42l. Posiadacz, dwóch wspaniałych hoteli w centrum Long Beach. Redaktor naczelny w czasopiśmie dla mężczyzn "Men's Health". Ojciec, dwójki córek i cudownej żony. Niczego do szczęścia mu nie trzeba. Wie, że na swoją rodzinę może liczyć. Jest dowcipny i jak każdy facet, kocha oglądać mecze. Uwielbia, wszystkie swoje samochody, których jest siedem. Na każdy dzień tygodnia...
Eleanor Jane Calder.-20l. Cicha i dosyć nieśmiała dziewczyny, członka zespołu One Direction, Louisa Tomlinsona. Jest zamknięta w sobie i zawsze taka była. Nie potrzebuje do szczęścia, kilku osób. Jest typem samotniczki. Stara się otworzyć przed, swoimi znajomymi i odnaleźć się w tym, nowym dla niej, świecie. Ze wszystkich dziewczyn, najbardziej polubiła May. Oprócz tego, że studiuje w Manchesterze, marzy o tym, żeby móc pracować, tak jak May. To jej marzenie.Danielle Peazer -23l. Danielle, jest zawsze wesoła. Nie lubi, gdy wokół niej, ludzie się smucą, bo uważa, że to "nudne". Jest bardzo szczęśliwa z Liamem i czuje, że on jest "tym" jedynym. Rzadko kiedy jest smutna, bo uważa, że życie jest tylko jedno trzeba czerpać z niego, to co najlepsze. Ale nawet dla optymistki, przychodzi czas, w którym uśmiech znika z jej twarzy, by ustąpić miejsca, smutnej minie. Jest zawodową tancerką i czasami trudno pogodzić jej pracę, z czasem wolnym dla Liama. Dlatego często się kłócą. Jednak Dan, nie potrafi się długo na niego gniewać, zresztą, tak jak on na nią. Nie lubi być sama i często spędza czas, wśród znajomych.


Perrie Edwards.-19l. Prawdziwa petarda! Wszędzie jej pełno, ma sto pomysłów na minutę i ciągle robi sobie żarty. Kocha robić sobie zdjęcia, na których ma śmieszne miny. Lubi eksperymentować z modą, a do tego występować, przed publicznością. Uważa, że to jej powołanie. Wszystkich lubi, tak samo, nawet May którą nie dawno, poznała. Jednak z jednym chłopakiem ma spięcie i oboje siebie unikają. Kocha spędzać, czas z Zaynem i lubi, kiedy on ją maluje. Często bluzga, za co dostaje kazanie, od Malika.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy